Traditsioonid

Meie koolis toimub palju traditsioonilisi üritusi.

September

Õppeaasta algab piduliku aktusega.

Tervisepäev.

Vanavanemate päeva tähistamine(väikesed keelekümblejad).

Oktoober

Õpetajate päeva tähistamine.

November

Kodanikupäeva tähistamine.

1.trimestri viimasel päeval toimub Projektipäev.

Detsember

Detsembris – jõuluüritused igale kooliastmele, heategevuslik laat, jõulurahu väljakuulutamine, esimene advent, samuti ka kõrgushüppajate päev ja jõuluaja võrkpalliturniir õpilaste vahel.

Veebruar

Veebruaris me tähistame sõbrapäeva – toimuvad heategevuslaat, kontsert ning lõbusad mängud ja ettevõtmised. Eesti iseseisvuspäeval toimuvad koolis pidulikud aktused.

Märts

Emakeelepäeva tähistamine.

Aprill

Kevadkontsert on rõõmus kevadine pidu, kus koorid, solistid, etlejad, näitetrupid ja tantsijad esitavad aasta jooksul õpitud laule, tantse ja näidendeid. (väikesed keelekümblejad).

Aprill on LAK-õppe kuu, mille raames toimuvad erinevad üritused ja lahtised tunnid keelekümblusklassides ning õpetajatele mõeldud meistriklassid.

Mai

Parimatele õpilastele ja nende vanematele korraldatakse pidulik koolidirektori vastuvõtt. Tähtis maikuu sündmus on 9.klasside lõpukell.

Juuni

Juunis lõpeb õppeaasta. Me korraldame tublimatele õpilastele tunnustusürituse. Juunikuus toimuvad 4. ja 9.klasside õpilastele  pidulikud lõpuaktused.

Õppeaasta jooksul tähistatakse koolis rahvakalendri tähtpäevi (mardi- ja kadripäev, vastlapäev, lihavõttepühad). Oktoobri algusest töötab eelkool, mis lõpeb aprillis piduliku kontserdiga. Kehalise kasvatuse õpetajad viivad läbi kooliolümpiamängud. Koolis töötavad teatristuudio Edelweis, intellektuaalne klubi “Kes? Kus? Millal?” ja tatsustuudio “Pääsuke”.

Avaldatud 04.05.2021. Viimati muudetud 22.11.2022.