Jõululuule hommik 2023 Jõhvi Kesklinna Koolis

Loomise kuupäev 19.12.2023

14. detsembril oli meie koolis jõuludele pühendatud luulehommik.

Tuleb väita, et luulehommik muutub iga korraga populaarsemaks: seekord esines 82 õpilast. See näitab, et meie kooli õpilased õpivad hea meelega luuletusi eesti keeles ja esinevad julgelt pidulikul üritusel. Ühekaupa, kahekesi, kolmekesi, terve klassiga ja õpetajaga koos olid lauldud eesti laulud, esitatud eestikeelsed luuletused.

Esinejate suure arvu tõttu oli jagatud üritus kahte ossa. Etlejad esitasid luuletusi aulas ilmekalt. Žürii valis õpilaste seas kaks etlejat, kes esindavad meie kooli XXII Ida-Virumaa etlejate konkursil 2024 Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskuses. Hoiame pöialt!

Südamlikud tänud austatud žürii liikmetele, eesti keele õpetajatele, klassijuhatajatele ning ürituse korraldavatele ja abistavatele inimestele. Iga õpilane sai tänukirja ja šokolaadi luuletuse etlemise eest.

Olesja Suhhov
eesti keele õpetaja