Ida-Viru Haridusgala 2024 "Hoides oma, väärtustades teisi"

Loomise kuupäev 07.10.2024

27. septembril toimus Jõhvi kontserdimajas Ida-Viru Haridusgala 2024, kus tänati ja tunnustati maakonna haridustähti ning tähistati saabuvat õpetajate päeva.

Silmapaistvaid haridusse panustajaid tunnustati paljudes erinevates kategooriates ja valdkondades.

Aasta õpetaja konkursi maakondlike laureaatide seas on meie Jõhvi Kesklinna Kooli direktor Irina Šulgina, kes sai laureaaditiitli nominatsioonis AASTA ÕPPEASUTUSE JUHT 2024.

VEHS kutsus sel aastal märkama ka eesti keele õpetajaid ja eesti keeles õpetavaid aineõpetajaid. Just need on õpetajad, kelle kanda on suuresti eesti keele õppele üleminek ning õpilastes hea tunde loomine eesti keele suhtes. Virumaa Eesti Hariduse Seltsi eesti keele mainekujundajate tunnustuskonkursi parimate hulgas on meie kooli muusikaõpetaja Oksana Meipalu, kes sai laureaaditiitli nominatsioonis AASTA EESTI KEELES ÕPETAV AINEÕPETAJA 2024.

Suured ōnnesoovid meie toredatele laureaatidele, oleme uhked teie üle!

Tunnustatavate nimekirja leiad Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu kodulehelt: https://shorturl.at/Q3NpLlink opens on new page

Viimati muudetud 07.10.2024.