Vanavanemate pidu

Loomise kuupäev 07.10.2024

3. oktoobril 2024. a toimus Jõhvi Kesklinna Kooli aulas juba traditsiooniline vanavanemate päevale pühendatud üritus, millel tervitasime kontserdiga vanaemasid ja vanaisasid.

Lavale astusid kõik meie algkooli õpilased 1.-3. klassini. Sel õppeaastal olid kaasatud kontserdile ka 3.d/5.d väikeklassi õpilased, kes esinesid laulu ja luuletusega eesti keeles nagu teisedki osalejad.

Luuletuste, laulude ja tantsude õppimiseks ja kordamiseks oli väga vähe aega, aga kõik meie lapsed said hakkama ja tegid seda rõõmuga. Eriti tublid olid meie kõige väiksemad, sest õppeaasta alles algas ja nad on koolis käinud vaevalt ühe kuu, aga neil tuli juba astuda lavale.

Tore, et nii vanavanemad kui ka emad ja isad tulid meid vaatama-kuulama pärast pikka tööpäeva. Täname kogu südamest, et toetate meie kõiki tegemisi ja püüdlusi!

Suur aitäh 1.a, 1.b, 1.c, 2.a, 2.b, 2.c, 3.a, 3.b, 3.c, 3.d/5.d klassile aktiivse osalemise eest ja tänusõnad nende tublidele klassijuhatajatele ettevalmistuse eest.

Muusikaõpetajad Oksana Meipalu ja Anastassia Kozulina

Viimati muudetud 07.10.2024.