Tähestiku pidu 1. klassidele

Loomise kuupäev 28.03.2024

26. märtsil oli Jõhvi Kesklinna kooli esimestel klassidel vahva päev. Meie koolis toimus "Tähestiku pidu" 1. klassi õpilaste jaoks. See on traditsiooniline üritus esimestele klassidele, kus tähistatakse kõikide tähtede ja lugemise selgeks saamist.

Peol esines teatristuudio Edelweis etendusega (juhendaja T. Laada). 1.a ja 1.c klassi õpilased lahendasid mõistatusi, mängisid ühiselt erinevaid liikumismänge, laulsid nii tähestiku laulu kui ka tähelaulu žestidega. Rõõmsat meeleolu aitasid luua ühine tähestikumäng ja lõbus ühistants.

Tähestiku pidu lõppes nagu ikka tunnistuste ja magusate üllatuste jagamisega. Õppealajuhataja T. Gromova soovis meie väikestele keelekümblejatele palju edu, head tuju, lõbusaid seiklusi ja huvitavaid avastusi. Pidu oli lustlik ja kõik osalejad tundsid ennast mõnusalt.

Viimati muudetud 28.03.2024.