TV 10 Olümpiastarti

Loomise kuupäev 28.03.2024

Tartus toimus TV 10 Olümpiastardi vabariikliku finaali kolmas etapp. Võistlusest võtsid osa meie kooli õpilased. Seekordses võistlusprogrammis olid tüdrukute vanemas rühmas kõrgus- ja kaugushüpped, poiste vanemas grupis kõrgushüpe ja kuulitõuge, nooremate poiste rühmas kaugushüpe ja kuulitõuge ning juunioride tüdrukute teivashüpe.

Parima tulemuse saavutas 5.c klassi õpilane Yevheniia Pyvovar, kes saavutas teivashüppes 6. koha tulemusega 2,00 meetrit ja pääses autasustamistseremooniale.

Edukalt esines Erik Tomikas, kes sai nooremas rühmas kaugushüppes 67 osaleja seast 19. koha.

Samuti sai nooremas vanuserühmas Vadym Maksimienko kuulitõukes 70 osaleja seast 17. koha.

Heal tasemel esinesid Liana Muhhina ja Mihhail Žitkov. Peale kolmandat etappi saavutab meie kooli võistkond üldarvestuses 28 kooli seast 14. koha.

Viktor Predbannikov
Kehalise kasvatuse õpetaja