Advendihommik Jõhvi Vene Põhikoolis

Loomise kuupäev 29.11.2022

Esimese advendi tähistamine on alati meie koolis tähtsal kohal olnud. Tavaliselt esimese advendiküünla süütamine toimub aulas meie koolipere juuresolekul.

28. novembril hommikul kogunesid väikesed keelekümblejad (1.ac, 2.a, 3.a, 4.a klassid) saali, et üheskoos tähistada jõuluaja algust. Rääkisime lastega jõulu- ja advendiaja tähendusest ning traditsioonidest. Sel jõulukontserdil jõululaulude saatel kõlasid ka jõulusalmid. Advendiürituse lõpus süütas meie koolidirektor esimese advendi puhul ühe küünla ja soovis kõigile ilusat ja rahulikku advendiaega.

Suur tänu tublidele esinejatele ning nende klassijuhatajatele! Tänusõnad ka meie muusikaõpetajale Oksanale ja huvijuhile Antoninale selle ilusa advendiürituse läbiviimise eest.

Viimati muudetud 19.01.2023.