Ida-Virumaa kultuurisaadiku programm

Loomise kuupäev 19.12.2023

Jõhvi Kesklinna Kool on kultuurisaadik! Meie koolipere võttis aktiivselt osa kultuurisaadiku programmist Ida-Virumaal.

Programmi raames korraldati kultuurireise õpetajatele ja õpilastele Eesti eri paikadesse, külastati muuseume, kunstiasutusi, teatreid ja teisi kultuuriasutusi. Kõik programmi tegevused toetasid eestikeelsele õppele üleminekut, aitasid kaasa õpetajate omavahelisele suhtlusele ja õpilaste silmaringi avardamisele.

15.12.2023.a toimus Eesti Kaevandusmuuseumis Ida-Virumaa kultuurisaadiku programmi lõpuüritus, mille kavas oli Kultuurisaadiku programmi kokkuvõte, sõnavõtud, tänamised.

Suur aitäh korraldajatele (Piret Hartman, Anne Uttendorf ja Marianne Kama) kultuurisaadiku programmi võimaldamise eest Jõhvi Kesklinna Kooli õpilastele.

Viimati muudetud 29.12.2023.