Keskkonnateadlik ettevõtluse mäng 03.10–16.10

Loomise kuupäev 03.10.2022

Ettevõtlusnädala raames toimub Jõhvi Vene Põhikoolis keskkonnateadlik ettevõtluse mäng. Kokku on mängus 16 küsimust, aeg ei ole piiratud, kuid katsuge see mäng läbi mängida 45 minuti jooksul.

Tänapäeval nii keskkonna- kui keskkonnateadliku ettevõtluse teemad on äärmiselt aktuaalsed igas vanuses inimestele ja seega on teie ees ka see mäng!

Otselink äpi kaardile - Meie kaardi otselinki Navicupi äpis, linklink opens on new page.

QR kood - Võimalus näidata QR koodi, et skännimisel rakendus hõlpsasti alla laadida https://navicup.com/qrcode/2704/link opens on new page

¤ Mängimiseks on kaardile kantud punktid, mille taga peidavad end vahvad küsimused!

¤ Mängimiseks valite ise, millises järjekorras punkte püüate.

¤ Mäng loetakse läbituks siis, kui kõik punktid on läbitud ja küsimusele vastatud!

¤ Selleks, et küsimus avaneks, peate liikuma punkti raadiusesse!

NB! Kaarti saate kasutada õpilastega ettevõtlusnädala raames ajavahemikul 03.10–16.10!

Kõigile osalejatele mõnusat jalutuskäiku soovides
Vene Põhikooli ettevõtlikud õpetajad

Viimati muudetud 20.01.2023.