“Tähelend”

Loomise kuupäev 17.11.2022

Haridus- ja Teadusministeerium tunnustas rahvusvahelistel võistlustel edukalt osalenud noori ja nende juhendajaid.

Eile õhtul tunnustas haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas rahvusvahelistel võistlustel silmapaistvaid tulemusi saavutanud õpilasi ning nende juhendajaid Tallinna Muusika- ja Balletikoolis toimunud vastuvõtul "Tähelend".

Ministri vastuvõtul olid kutsutud noored füüsikud, keemikud, muusikud, matemaatikud, sportlased ning paljude teiste valdkondadega tegelevad õpilased üle Eesti.

Sündmusel sai tunnustuse kokku ligi kakssada üldhariduskoolide ja kutseõppeasutuste noort koos juhendajatega, kes on pälvinud 2021/2022. õppeaastal toimunud rahvusvahelistel võistlustel (sh olümpiaadil, konkurssidel ja spordivõistlusel) auhinnalise koha.

Auhinnatud õpetajate hulgas oli ka meie kehalise kasvatuse õpetaja Viktor Predbannikov.

Viimati muudetud 19.01.2023.